O Nas
Galeria
Muzyka
Aktualno[ci
WspóBpraca
Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapewniamy profesjonalną oprawę:
    »  wesel,
    »  zabaw,
    »  studniówek,
    »  sylwestrów
    »  bankietów,
    »  imprez firmowych,
    »  festynów,
    »  innych imprez okolicznościowych.

 

Posiadamy wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą uroczystość.

Zapewniamy własny transport w każde miejsce w kraju (jego ewentualne dodatkowe koszty zawsze rozliczane są indywidualnie).

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego wiele czasu poświęcamy na rozwój naszych umiejętności wokalnych i instrumentalnych, by sprostać Państwa wymaganiom. Jesteśmy zespołem, który łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin, takich jak muzyka, akustyka i fizyka, dzięki czemu imprezy przez nas przygotowane mają swój niezwykły klimat. Dodatkowo dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę, rozpoznawalną w naszym regionie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala nam wykonywać swoją pracę sprawnie i precyzyjnie, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość usług.

 

Prowadzimy imprezę zgodnie z ogólnie przyjętymi normami kultury.

 

Organizujemy oczepiny oraz dodatkowe zabawy dla gości, zależnie od życzeń i upodobań pary młodej. Stronimy jednak od zabaw, które mogłyby krępować gości lub wykraczają poza granicę dobrego smaku.

Zapewniamy prowadzenie wszelkich dodatkowych atrakcji, które miałyby się znaleźć w programie przyjęcia weselnego, np. konkursów organizowanych przez parę młodą, tradycyjnych zabaw itp. Jeśli na swoim weselu zaplanujecie Państwo coś specjalnego, wystarczy, że uzgodnicie tę propozycję z nami, a my postaramy się, by chwila ta była wyjątkowa.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby przerwy pomiędzy setami muzycznymi nie trwały dłużej niż 15 minut (chyba, że plan imprezy momentami wyklucza taki ich przebieg).

 

Na życzenie klienta gramy podczas "Błogosławieństwa", "Wyprowadzenia" lub "Marszówki" (różne nazwy ze względu na region kraju) w domu Pani Młodej, jeśli jest taka potrzeba i tradycja. W naszym repertuarze mamy najróżniejsze marsze, oberki i inne utwory ludowe.

Zapraszamy również gości do wspólnej biesiady przy stołach, grając na
akordeonie, saksofonie czy klarnecie oraz śpiewając znane
utwory i przyśpiewki.
Jest to jedna z ciekawszych atrakcji podczas uroczystości.

O nas        Oferta        Galeria        Muzyka        Aktualności        Współpraca        Kontakt           

Facebook